sobota, 14 września 2013

ZMIANY :)

  


Kochani,dostałam kilka meili z prośbami i pytaniami i spróbuje na nie odpowiedzieć. Przepraszam jeśli odpowiedzi nie dostajecie od razu. A więc:

1. Pani Kasiu dziękuje za sugestie i w związku z Pani prośbą od jutra zacznie się na blogu cykl artykułów pt."Zdrowie i higiena jamy ustnej w każdym wieku". Będzie to cykl czterech artykułów pojawiających się w wekeendy - niemowlęta i dzieci, młodzież, dorośli i osoby starsze.

2. Pani Michale w odpowiedzi na Pana prośbę raz w tygodniu powiedzmy w środy będą pojawiać się artykuły z ciekawymi propozycjami artykułów i środków do higieny jamy ustnej.Nie będą to artykuły stricte reklamowe ale bardziej opisujące wady i zalety jakiegoś produktu. I tu prośba do Was - jeśli macie takowe artykuły których jesteście ciekawi i oczekujecie informacji co myśli o nich dentysta i higienistka proszę o informacje na meila z listą produktów higiestom@gmail.com

3. Jest też kilka meili od mam z pytaniami odnośnie swoich dzieci. Zastanawiamy się nad stworzeniem czatu na facebooku na naszym profilu w którym na żywo powiedzmy raz w miesiącu gdzie będziemy odpowiadać na wszystkie wasze pytania. Jesteśmy ciekawi waszych reakcji i czekamy na informacje co Wy na to?
Profil na facebooku:
https://www.facebook.com/higienistka.stomatologiczna

4. Następna sprawa to współpraca. Jeśli są wśród czytających asystentki i higienistki które chciałyby nawiązać współprace a przy okazji rozwijać swoje zainteresowania w tym temacie zapraszamy do kontaktu meilowego z propozycjami jak chciałyby aktywnie się włączyć.Myślimy zarówno o różnego rodzaju postach jak i reklamach, statucie, publikacjach,szkoleniach, targach itp :)