poniedziałek, 19 września 2016

III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Higienistek Stomatologicznych


III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Higienistek Stomatologicznych


Zapraszam na III edycję Olimpiady Wiedzy Higienistek Stomatologicznych 26 listopada do Warszawy. Jak co roku olimpiadzie towarzyszyć będą interesujące wykłady. Zachęcam do udziału wszystkie higienistki, które posiadają już dyplom zawodowy. Jest to świetna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, poszerzenia kompetencji oraz zdobycia atrakcyjnych nagród.


10.00-11.00
III Olimpiada Wiedzy Higienistek Stomatologicznych.

11.00-11.15
Przerwa kawowa

11.15-12.00
 Każdy pacjent jest inny- jak wykorzystać wiedzę o mózgu, aby być skutecznym.
Anna Urbańska
Trener structrogramu, neurocoach, wykładowca na uczelniach wyższych.  Od lat związaną z rozwojem osobistym. Autorka książek m.in. ,, Otrzep kolana i biegnij...”. Z sukcesem zarządza firmami oraz zespołem pracowników.

12.00-12.45 
Nowoczesna profilaktyka- Guided Biofilm Therapy.
Magdalena Michałowska
Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Profilaktyką u dzieci i dorosłych zajmuje się od 20 lat. Jest trenerem szwajcarskiej Swiss Dental Academy. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Prowadzi własną działalność. Pacjentów przyjmuje w renomowanych warszawskich klinikach stomatologicznych.
12.45-13.30
Znieczulenia miejscowe w stomatologii oraz technologia The Wand. Nowoczesne techniki znieczuleń - STA.
Agnieszka Mazurek
Menager Produktu FM Polska, od ponad 15 lat związana z firmą . Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu wykorzystania urządzenia The Wand. Zajmuje się propagowaniem oraz rozpowszechnianiem wiedzy zarówno wśród personelu medycznego jak również pacjentów na temat możliwości jakie dają komputerowe znieczulenia.

13.30-15.00
Przerwa obiadowa

15.00-15.45
Fotografia stomatologiczna dla asystentek i higienistek. Asystowanie i wykorzystanie fotografii stomatologicznej w pracy higienistki stomatologicznej.
Tomasz Rozwadowski
Lekarz stomatolog, studia medyczne ukończył w 1995 roku na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent wielu kursów, m.in. Curriculum Implantologii na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie. Specjalista stomatologii ogólnej, pasjonat fotografii, komunikacji z pacjentem i kompleksowego planowania leczenia.
Od 2007 roku, właściciel jednej z nowocześniejszych klinik stomatologii estetycznej w Polsce – ” Galerii Uśmiechu”, współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej, członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Jest pierwszym w Polsce praktykiem i wykładowcą metody Digital Smile Design.

15.45-16.30
Profesjonalna Higienizacja Pacjenta- czynniki wpływające na satysfakcję pacjentów z wizyty oraz ich powrót do gabinetu higieny.
Anita Walczak
Dyplomowana higienistka stomatologiczna,trener, bloger, menager. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu profilaktyki stomatologicznej. Doświadczenie zdobywała w prestiżowych klinikach. Jako pierwsza propaguje pracę higienistek w powiększeniu z użyciem lup oraz mikroskopu. Pacjentów przyjmuje w klinice Bianco Dental Clinic.

16.30-17.00
Ogłoszenie wyników III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Higienistek.
Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów uczestnikom.


Termin
26 listopad 2016
10.00-17.00

Miejsce
Centrum Konferencyjne Nimbus
al. Jerozolimskie 98
Warszawa

Sprawdzian wiedzy będzie składał się z 40 pytań testowych oraz 10 pytań otwartych. Czas olimpiady to 60 minut.
Olimpiada kierowana jest do higienistek, które ukończyły już szkołę.
Wśród uczestników zostaną nagrodzone 3 pierwsze miejsca. Czekaja atrakcyjne nagrody.

Za zajęcie I miejsca m.in. piaskarka EMS AIR-FLOW HANDY 2.0, SZCZOTKA GENIUS ORAL-B, UDZIAŁ W SZKOLENIU ZAMKNIĘTYM, PRODUKTY DO PROFILAKTYKI GABINETOWEJ, PRENUMERATA CZASOPISMA
WARTOŚĆ NAGRODY 6 TYS. ZŁ.

Za zajęcie II miejsca m.in. SZCZOTKA PRO 6000, SPECJALISTYCZNE KSIĄŻKI, KIRETY, UDZIAŁ W SZKOLENIU ZAMKNIĘTYM, PRODUKTY DO PROFILAKTYKI GABINETOWEJ
WARTOŚĆ NAGRODY 2 TYS. ZŁ.

Za zajęcie III miejsca m.in. SZCZOTKA PRO 6000, UDZIAŁ W SZKOLENIU ZAMKNIĘTYM, PRODUKTY DO PROFILAKTYKI GABINETOWEJ
WARTOŚĆ NAGRODY 1500 ZŁ.


Na pozostałych uczestników czekają drobne upominki. Wyniki osób poza finałową trójką są anonimowe i mogą zostać udostępnione na życzenie uczestnika. W części wykładowej mogą wziąć udział uczennice na kierunku higienistka stomatologiczna.
Każdy dostanie certyfikat uczestnictwa w Olimpiadzie.
W cenę biletu wchodzi: udział w olimpiadzie oraz wykładach, przerwa kawowa, obiad, certyfikat, upominek.

Bilety:
300 zł do 15.10
400 zł do 15.11

Rejestracja
tel. 881 968 312

olimpiadahigienistek@gmail.com